Geometria 3D w naszym serwisie!

Sama zbieżność to ustawienie kół pojazdu na jednej osi, przy którym odległość między ich obręczami z przodu jest mniejsza niż z tyłu. Pomiar geometrii w 3D polega na przeniesieniu w trójwymiarową rzeczywistość obrazowania prawidłowości ustawienia kół pojazdu samochodowego a także pomaga dokonać precyzyjnych pomiarów rozstawu osi, rozstawu i obwodu kół oraz kątów w poziomie i pionie. Warto wiedzieć, że technologia trójwymiarowa dostarcza znacznie większej ilości informacji niż tradycyjna diagnoza zbieżności.

Dzięki geometrii w łatwy i szybki sposób możemy namierzyć i wyeliminować jakiekolwiek usterki obniżające bezpieczeństwo i komfort naszej jazdy.

Objawy źle ustawionej zbieżności kół to między innymi:
– głośna praca elementów zawieszenia
– przekrzywiona kierownica
– nieregularne zużycie opon
– nieprecyzyjne prowadzenie samochodu i skręcanie
– wibracje odczuwalne na kierownicy oraz kołach

Jeśli stwierdzimy, że geometria kół w naszym samochodzie jest niepoprawna, nie powinniśmy zwlekać z udaniem się do serwisu samochodowego. Zwlekanie doprowadzi do wzrośnięcia tempa zużywania się elementów odpowiedzialnych za prawidłową pracę układu kierowniczego oraz pogorszenia komfortu i bezpieczeństwa naszej jazdy.

 

GEOMETRIA 3D – ZBIEŻNOŚĆ JUŻ TERAZ W NASZYM SERWISIE OD 60ZŁ!

Zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu lub kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

☎️  tel. 14 672 10 01 ▫️ tel. 517 090 878

📍  39-220 PILZNO, ul. Staszica 9 (obok restauracji Taurus)